2021 Yaz Okulu Online Ödeme Ekranı

Eğitim Gün ve Saatleri, Hafta içi sabah ve Hafta içi öğlen olacaktır.2021 Yaz Okulu

1200 ₺
  • 1 Seviye
  • Yüz Yüze Eğitim

2021 Yaz Okulu

1750 ₺
  • 2 Seviye
  • Yüz Yüze Eğitim

2021 YAZ DÖNEMİ HIZLANDIRILMIŞ İNGİLİZCE KURSLARI

  • Junior Gruplar: (2.3.4.5. SINIFLAR)
  • Teenage ve Lise Grupları (6.7.8.9.10.11.12. SINIFLAR)
  • Adult ( 18 Yaş ve Üzeri )

Eğitim sınıflarımız kendi yaş gruplarına ve seviyelerine uygun şekilde oluşturulmaktadır. Öğrencimizin eksik kaldığı ve İngilizcesini geliştirmek adına yoğun ve verimli bir eğitim için yaz okullarını tercih edebilirsiniz.

1 seviyede haftada 5 gün ve günde 4 ders saati olmak üzere haftada 20 ders ve 1 seviyede toplam 80 ana ders saati eğitim verilir. Yaz okulu toplam 2 seviyeden oluşmaktadır.

2021 Yaz Okulu Eğitim dönemi aşağıdaki şekildedir:

1. Seviye: 28 Haziran 2021 – 29 Temmuz 2021 (19 – 23 Temmuz Bayram Tatili)

2. Seviye: 02 Ağustos 2021 - 26 Ağustos 2021

Genel İngilizce eğitimleri; Türk ve yabancı dil eğitmenlerimiz ile teknolojik olarak donanımlı sınıflarda konuşma ağırlıklı olarak gerçekleşmektedir. Kurslarımızda İngilizce dil eğitimi alan kişiler, Avrupa Dil Portfolyosuna uygun eğitim aldığını kanıtlar belgeye sahip olurlar. Kurumlarımızda eğitim alan her öğrenci, üniversiteden mezun olduktan sonra “Europass” e başvuruda bulunup ülkemizi yurt dışında da çalışarak temsil edebilme hakkına sahiptir.

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları’nda ki İngilizce seviyeleri Avrupa Dil Portfolyosuna göre 6 farklı seviyeden oluşmaktadır. Bunlar; Starter (Başlangıç) < A1 < A2 < B1 < B2 <C1 şeklindedir.

Grup Eğitimlerinde;

80 ana ders saati

6 – 8 kişilik sınıflar ( En az sınıf sayısına sahip kurum)

En iyi uzman yerli ve yabancı eğitim kadrosu

Konuşma Garantili Program

Ücretsiz ve sınırsız seviyelere uygun Konuşma – Grammer (Dil Bilgisi) – Kelime sınıfları

Ücretsiz 5 Yıl kullanabileceğiniz tüm seviyeleri içeren eksiklerinizi tamamlayacağınız ya da konuları tekrar edebileceğiniz videolu konu anlatımları olan ingilizcekursu.com üyeliği (Yetişkin ve Lise öğrencileri için)

Ücretsiz 9 ay boyunca kullanabileceğiniz kelime gelişiminizi sağlayan mykelime.com üyeliği (Yetişkin ve lise öğrencileri için)

Dil Düzeyi Göstergeleri

A1:

Söyleyeceklerinizi daha yavaş bir şekilde söylerseniz ve size söyleyeceklerimi hazırlarken bana yardım ederseniz eğer sizinle basit bir şekilde iletişim kurabilirim. Bana acil ihtiyaçlar ya da bildiğim konularla ilgili basit sorular sorabilirseniz eğer bu soruları yanıtlayabilirim.

A2:

Hakkında bilgi sahibi olduğum konular ve faaliyetler hakkında bilgi alışverişinde bulunabilirim. Konuşmayı kendi başıma sürdürebilecek kadar uzun cümleler kurmakta zorlansam da kısa sohbetlere katılabilirim.

B1:

Amerikan Kültür aracılığı ile öğrendiğim yabancı dil ile bu dilin konuşulduğu ülkelerde seyahat ederken rahatça insanlarla iletişim kurabilirim. Günlük hayatta sık sık yaptığımız konuşmaları o ülkenin dilinde (Örneğin; aile, hobiler, iş, seyahat ve güncel olaylar vs. ) hazırlanmadan konuşabilirim.

B2:

Amerikan Kültür aracılığı ile öğrendiğim dili, anadili olarak konuşan kişilerle akıcı ve doğal bir şekilde iletişim kurabilirim. Yapılan bir tartışmadan bildiğim konularda görüşlerimi açıklayıp, savunarak etkin olarak yer alabilirim. Öğrendiğim dili ana dili olarak konuşan kişilerle anlaşacak derecede akıcı ve doğal şekilde iletişim kurabilirim. Tartışmalarda bildiğim konularda görüşlerimi açıklayıp savunarak etkin olarak yer alabilirim.

C1:

Aldığım yabancı dil eğitimi sonrasında kuracağım cümleler için fazla zaman harcamadan kendimi akıcı ve doğal şekilde ifade edebilirim. Yeni dilimi, sosyal ve mesleki amaçlar için rahat ve akıcı bir şekilde kullanabilirim. Kendi görüş ve önerilerimi açık bir şekilde anlatabilir ve diğer konuşmacıların cümleleriyle ilişkilendirebilirim. Özel Kartal Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu ’nun vermiş olduğu C1 sertifikası ile İngiltere ve Amerika’da 300’e yakın üniversitede dil yeterlilik belgesi olarak kabul edilmektedir.