2021 Yaz Okulu Online Ödeme Ekranı

Eğitim Gün ve Saatleri, Hafta içi sabah ve Hafta içi öğlen olacaktır.Yaz Okulu Genel İngilizce eğitimleri; Türk ve yabancı dil eğitmenlerimiz ile teknolojik olarak donanımlı sınıflarda konuşma ağırlıklı olarak gerçekleşmektedir. Kurslarımızda İngilizce dil eğitimi alan kişiler, Avrupa Dil Portfolyosuna uygun eğitim aldığını kanıtlar belgeye sahip olurlar. Kartal Amerikan Kültür'de İngilizce seviyeleri Avrupa Dil Portfolyosuna göre 6 farklı seviyeden oluşmaktadır. Bunlar; Starter (Başlangıç) < A1 < A2 < B1 < B2

Yaz döneminde geleceğinizi şekillendirme fırsatları sunuyoruz. Üniversite okurken ya da mezun olduğunuzda eğitiminize ve iş hayatınıza katkıda bulanacak en az 2 seviye tamamlayabileceğiniz bir eğitim modeli sunuyoruz.

İngilizce Grup Eğitimleri

  • 80 ana ders saati
  • 8-12 kişilik sınıflar ( Pandemi nedeni ile 6- 8 kişilik (en az sınıf sayısına sahip eğitim kurumu))
  • 1 Ayda bir seviye tamamlamama fırsatı
  • En iyi uzman yerli ve yabancı eğitim kadrosu
  • Konuşma Garantili Program
  • Ücretsiz ve sınırsız seviyelere uygun Konuşma – Grammer (Dil Bilgisi) – Kelime sınıfları
  • Ücretsiz ve sınırsız İş İngilizcesi Sınıfları
  • Ücretsiz 5 Yıl kullanabileceğiniz tüm seviyeleri içeren eksiklerinizi tamamlayacağınız ya da konuları tekrar edebileceğiniz videolu konu anlatımları olan ingilizcekursu.com üyeliği
  • Ücretsiz 9 ay boyunca kullanabileceğiniz kelime gelişiminizi sağlayan mykelime.com üyeliği
  • Kurumumuza kayıt olup eğitime başladıktan sonra ilk 16 ders saati içerisinde eğitimden memnun kalmadığınız takdirde hiçbir şart ve koşul sunmadan kayıt iptali hakkı sunan tek kurum

Eğitim Günleri;

Pazartesi – Salı – Çarşamba – Perşembe – Cuma

Saatler: 10.00 – 13.15 / 14.00 – 17.15 (GÜNDE 4 DERS SAATİ)

(Eğitim ders saatleri seviyelere göre belirlenecektir.)

Eğitim dönemi aşağıdaki şekildedir:

1. Dönem: 28 Haziran 2021 – 29 Temmuz 2021 (80 ders) (19 – 23 Temmuz Bayram Tatili)

2. Dönem: 02 Ağustos 2021 - 26 Ağustos 2021 (80 Ders)


Dil Düzeyi Göstergeleri

Starter
Söyleyeceklerinizi daha yavaş bir şekilde söylerseniz ve size söyleyeceklerimi hazırlarken bana yardım ederseniz eğer sizinle basit bir şekilde iletişim kurabilirim. Bana acil ihtiyaçlar ya da bildiğim konularla ilgili basit sorular sorabilirseniz eğer bu soruları yanıtlayabilirim.

A1
Hakkında bilgi sahibi olduğum konular ve faaliyetler hakkında bilgi alışverişinde bulunabilirim. Konuşmayı kendi başıma sürdürebilecek kadar uzun cümleler kurmakta zorlansam da kısa sohbetlere katılabilirim.

A2
Öğrendiğim yabancı dil ile bu dilin konuşulduğu ülkelerde seyahat ederken rahatça insanlarla iletişim kurabilirim. Günlük hayatta sık sık yaptığımız konuşmaları o ülkenin dilinde hazırlanmadan konuşabilirim.

B1
Öğrendiğim dili, anadili olarak konuşan kişilerle akıcı ve doğal bir şekilde iletişim kurabilirim. Yapılan bir tartışmadan bildiğim konularda görüşlerimi açıklayıp, savunarak etkin olarak yer alabilirim.

B2
Aldığım yabancı dil eğitimi sonrasında kuracağım cümleler için fazla zaman harcamadan kendimi akıcı ve doğal şekilde ifade edebilirim. Yeni dilimi, sosyal ve mesleki amaçlar için rahat ve akıcı bir şekilde kullanabilirim. Kendi görüş ve önerilerimi açık bir şekilde anlatabilir ve diğer konuşmacıların cümleleriyle ilişkilendirebilirim.

C1
Aldığım yabancı dil eğitimi sayesinde hiç zorlanmadan her türlü tartışmaya ya da konuşmaya dâhil olabilir, görüşlerimi deyimler ve konuşma diline ait ifadelerle rahatlıkla anlatabilir ve anlayabilirim. Kendimi herhangi bir konu hakkında akıcı bir şekilde ifade edebilir, konuşmalarımdaki ince ayrıntılara dikkat çekebilirim. Herhangi bir problem ile karşılaşırsam eğer diğer kişiler daha farkına bile varmadan geriye dönüp cümlelerimi yeniden kurarak çözebilirim. Kartal Amerikan Kültür 'ün vermiş olduğu C1 sertifikası ile İngiltere ve Amerika’da 300’e yakın üniversitede dil yeterlilik belgesi olarak kabul edilmektedir.