Hemen TIKLA-ARA!
(0216) 473 57 57
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı

Online İngilizce Özel DersOnline Özel İngilizce Dersi

Kartal Amerikan Kültür;  birlikte çalıştığı öğrencilerimizi öğrenme ve öğretme ortağı olarak gören bir anlayışa sahiptir. Öğrencilerimiz farklı yetkinliklere yönelik örneğin, okuma – yazma – dinleme – konuşma ya da tamamı için farklı dil eğitimlerinde ve seviyelerinde ihtiyaç duydukları öğrenme ve gelişim desteğini  Kartal Amerikan Kültür’ün eğitim departmanı ile paylaştıktan sonra, zamanlama, içerik, kullanılacak materyal ve yöntemleri belirlemek üzere birlikte bir çalışma yürütülür. Kartal Amerikan Kültür, Kişiye özel en uygun eğitim içeriklerini, en verimli olacak yöntemler ile tasarlayıp sunar. 

Eğitim programlarınızı ihtiyacın belirlendiği noktadan, başarı ile sonuçlandığı noktaya kadar her aşamada izleyen Kartal Amerikan Kültür, öğrencilerimizin eğitimlerini sürekli öğrenmeye yönelik bir sistem içinde yönetir.

Düzenli sınıf programlarımıza zaman ve eğitim içeriği açısından katılmakta zorluk yaşıyorsanız sizler için en uygun eğitim bire bir özel ders olacaktır.

Tüm dillerde kişiye özel bir program ile eğitim verilmektedir.

* Öğrencimizin kayıt işlemini yapmadan önce seviyesini ve ihtiyaçlarını belirlemek için kurumumuzda okuma – yazma – dinleme – konuşma olarak seviye tespit yapılır. 

*Ders saatleri öğrencilerin seviyelerine ve ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir.

* Kurumumuzda, öğrencinin belirlediği gün ve saatlerde eğitim planlaması yapılır.

* Birebir özel derslerimiz alanında uzman Türk ya da yabancı eğitmenler ile planlama yapılmaktadır. 

* Eğitimlerimize başladığımızda belirli periyodlarda öğrencilerimize ile raporlamamalar sağlanmaktadır. Öğrencilerin devam devamsızlık durumları, öğretmenlerin derslerdeki yorumlarını, aldıkları testlerin sonuçlarını ve kurumumuz ile olan her türlü iletişimi içeren raporlar sunar. Bu bilgiler istenildiğinde hem öğrencilerle hem de sizinle paylaşılır.

Kendinize özel tüm dillerde eğitim almak ve öğrenmek konusunda profesyonel bir anlayış ile tanışmak istiyorsanız ve gelişim ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun eğitimi almak için Kartal Amerikan Kültür’ün uzman ekibi ile iletişim kurabilirsiniz. 

Özel Rusça DersiÖzel Almanca DersiÖzel Fransızca Dersi vb. tüm diğer dillerde online  bire bir özel ders olarak eğitim veriyoruz. Diğer diller için fiyat bilgisi almak için 02164735757 telefon numarasını arayın.