Hemen TIKLA-ARA!
(0216) 473 57 57
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı

Online Özel Sınav Eğitimleri

Online Sınav Eğitimleri

Amerikan Kültür Kartal Yabancı Dil Kursu olarak, Türkiye geneli istenen sınav eğitimleri ve Uluslar arası sınav eğitimleri için sitemizden kurumumuza gelmeden özel ders satın alabilir ve Online üzerinden yapılacak olan canlı derslerinize başlayabilirsiniz. 

Grup eğitimi derslerine oranla daha hızlı ilerlemenizi hedeflediğiniz puana kısa zamanda ulaşmanızı sağlayacaktır. Hedeflediğiniz puanlardan ve başarıdan geri kalmamanız adına eğitimleriniz İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde ara vermeden online olarak devam ediyor. Tüm ihtiyacınıza yönelik evinizin rahatlığında bilgisayar, tablet veya telefonunuzdan canlı online ingilizce eğitim alabilirsiniz.  

Dil öğretme alanında edindikleri deneyimi eğitim teknolojileriyle bütünleştiren tecrübeli Türk ya da yabancı eğitmen kadromuzla, sizler için “online eğitim” ile bire bir online sınav eğitimi özel ders imkanı sunuyoruz. 

Online TOEFL - Online IELTS Online YDSOnline YKS Online SATOnline TOEICOnline GMAT - Online BULATS  vb. tüm sınav eğitimlerinde  online  bire bir özel ders olarak eğitim veriyoruz.

Kaydınızı gerçekleştirmeden öncesinde; 

* Eklemiş olduğumuz Reading – Writing sınavını tamamlayıp kaydettikten sonrasında Eğitim Direktörümüz tarafından online üzerinden yapılacak olan canlı görüşme ile konuşma seviye tespitiniz yapılır ve tüm sınavınız değerlendirilir. Hedeflediğiniz puana göre tarafınıza kaç ders saati satın almanız gerektiği bilgisi aktarılır. 

*Kayıt işleminizi tamamladıktan sonra;

*Eğitmenimiz ile programınız belirlenir.

*Müsait olduğunuz zaman çizelgesi çıkartılır ve haftalık olarak programınız başlatılır. 

* Eğitimlerinizi en az 3 saat öncesinde bilgi vermek şartı ile erteleyebilirsiniz.  

Eğitiminize hemen başlayabilirsiniz.

Formu Doldurun, Sizi Arayalım.